Секица и браца

Извор: Викизворник
Пређи на навигацију Пређи на претрагу

"Ој секице, дајдер мало пице!" -
"Не дам, брацо, дебеле си ките!" -
"Дај ми, рано, рендисаћу мало!"

"Ој секице, дајдер мало пице!" -
"Не дам, брацо, дугачка си курца!" -
"Дај ми, рано, одрезаћу парче!" -
"Не реж' курца, не видио сунца,
Те не квари пици залогаја!"

Види још[уреди]