Заслуге за MultimediaViewer

Иди на навигацију Иди на претрагу
  • Gergő Tisza <gtisza@wikimedia.org>
  • Gilles Dubuc <gdubuc@wikimedia.org>
  • Mark Holmquist <mtraceur@member.fsf.org>
  • Pau Giner <pau.giner@gmail.com>
  • Željko Filipin <zeljko.filipin@gmail.com>
  • Kunal Mehta <legoktm@member.fsf.org>
  • Ed Sanders <esanders@wikimedia.org>
  • James D. Forrester <jforrester@wikimedia.org>
  • Aaron Arcos <aarcos.wiki@gmail.com>
  • Thiemo Kreuz <thiemo.kreuz@wikimedia.de>
  • Matthias Mullie <git@mullie.eu>
  • Volker E <volker.e@wikimedia.org>
  • fomafix <fomafix@googlemail.com>
  • Chris McMahon <cmcmahon@wikimedia.org>
  • Timo Tijhof <krinklemail@gmail.com>
  • Umherirrender <umherirrender_de.wp@web.de>
  • Simon Legner <Simon.Legner@gmail.com>
  • Geoffrey Mon <geofbot@gmail.com>
  • Bartosz Dziewoński <matma.rex@gmail.com>
  • Antoine Musso <hashar@free.fr>
  • Prateek Saxena <psaxena@wikimedia.org>
  • Brion Vibber <brion@wikimedia.org>
  • Namit <namit.ohri@gmail.com>
  • gladoscc <admin@glados.cc>

Generated with git log --format='%aN <%aE>' | sort | uniq --count | sort --reverse --numeric-sort using -{R|https://github.com/wikimedia/mediawiki/blob/master/.mailmap}- Manually pruned for bots and cutoff at 5 contributions.